Reference

Daniel – NěmeckoPočet hvězdiček 100%
Everything wenn perfect, the House is lovely and Jan Preheated the oven. So it was a really nice stay in a lovely area!

Parvaneh – USAPočet hvězdiček 100%
Great house with a wonderful people to greet us when we arrived.Everything was clean and suitable. We were there during winter and house was warm ! It is good for people who loves to stay in an old local house in Europe

Jan – Česká republikaPočet hvězdiček 100%
Krásná stará chalupa na klidném místě. Vše odpovídalo popisu. Předání bez problémů.

Viktor – Česká republikaPočet hvězdiček 100%
Všechno probíhalo přesně tak jak to má být! Obytovaní můžu jen doporučit! Přesně tak jak to je popsané! Je tam úplně všechno co se potřebují a Spiegel niegel čisté!

Jiří – Česká republika, září 2019   Počet hvězdiček 100%                                                                                                                         Chaloupka po rekonstrukci,super vybavena,8mist ke spaní plus velká pohovka v obýváku, dvě plnohodnotné koupelny, pěkná kuchyně a příjemné prostředí. Krásny krb a nádherná zahrada. O domek se pomáhají starat sousedi,takže cokoliv chybí,je možno zjistit u nich. Prostě dobry.

Jana, září 2019, ČR  Počet hvězdiček 100%                                                                                                                                                  Chalupa je malebná s udržovanou zahradou, kde se dá posedět a udělat grilovačku. Uvnitř je pohodlí pro 2 rodiny habaděj. Byli jsme 4 dospělí, 2 děti nad 2 roky a 2 mimina pod 4 měsíce. Veškeré možné vybavení je k dispozici – myčka, mikrovlnka, trouba, dokonce i pračka a televize. Skvělý je velký stůl a pohodlný gauč, teplo z krbových kamen je okamžité. Heslo na WiFi je uvedeno špatně (chataplanicka123), ale jinak funguje ok. Schody nahoru trochu vržou, ale když nejdete jako slon, nikdo se nebudí. Spalo se nám dobře a miminům to zde vyloženě prospívalo. Rádi přijedeme zas!

Jaroslav, unor 2020, ČR Počet hvězdiček100%: Ubytování bylo moc pěkné a čisté, chalupa byla dobře vybavena. Rádi se sem vrátíme.

Naďa Dlouhá,léto 2020,Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Chata se nám velice líbila. Skvěle vybavená, dvě koupelny, dva záchody, pračka, myčka, gril. Hezká kuchyň propojená s obývákem. Strávili jsme tam moc příjemný týden.

 

Dominik, září 2020 – NěmeckoPočet hvězdiček 100%
Sehr getliches Haus, ruhige Lage. Ideal für Ausflüge in die Umgebung.

Hana, listopad 2020, Počet hvězdiček 100% Výborná poloha chaty, klidné místo s krásnou přírodou. Teď na podzim ideální na houbaření. Vhodné na procházky a cyklovýlety-krásné lesy. Udržovaná zahrada, příjemné,útulné prostředí chaty, plně vybavená kuchyň, dvě koupelny,dva záchody. Velice příjemné místo. V létě jsem tu byla s rodinou a mohu jen doporučit. V zimě se sem chci určitě vrátit na lyže. Vhodné k pobytu pro každého a celoročně. Rozhodně doporučuji.